Ekologiczny konkurs powiatowy "Flora, fauna, krajobrazy powiatu płockiego" - II etap

Utworzono dnia 22.06.2018

15 czerwca 2018r w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Leśnych w Leśniczówce w Miszewie Murowanym odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu płockiego - II etap ph „Flora, fauna, krajobrazy powiatu płockiego”.  Uczniowie naszej szkoły – członkowie SK LOP zajęli w tym konkursie czołowe miejsca Piotr Tomaszewski  - II miejsce , a Agata Szczypińska zdobyła wyróżnienie. Konkurs realizowany był w ramach zadania pn.: "Organizacja i przeprowadzenie konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży z terenu Powiatu oraz promocja Projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 - 2020 Oś Priorytetowa V "Gospodarka przyjazna środowisku" Działanie 5.4 "Ochrona bioróżnorodności". W podsumowaniu uczestniczyli m.in.: Mariusz Bieniek - Starosta Płocki; Dorota Zakrzewska - Dyrektor Wydziału Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich Starostwa Powiatowego w Płocku; Pracownicy Wydziału Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich Starostwa Powiatowego w Płocku, Nadleśnictwa i RCEE w Płocku.

Anna Kostrzewa – opiekun SK LOP

Konkurs ekologiczny „Fauna, flora, krajobrazy powiatu płockiego”

Utworzono dnia 22.06.2018, 22:21