Etap Regionalny XXXI edycji konkursu ogólnopolskiego "Mój las"

Utworzono dnia 12.02.2018

Dnia 5 stycznia 2018 roku w szkole Podstawowej nr 21 w Płocku odbyło się podsumowanie wyników Etapu Regionalnego XXXI edycji konkursu ogólnopolskiego „Mój las”. Uczniowie naszej szkoły – członkowie SK LOP wykonali w ramach konkursu obszerne prace opisowe w formie albumów (z własnymi zdjęciami, rysunkami, fotografiami) na temat „Runo leśne i jego mieszkańcy”. W konkursie tym Kinga Lewandowska( VIIB), Klaudia Pólkowska (VIIA), Agata Szczypińska (VIIA) zajęły II miejsceAleksandra Kaleja(IVA) -IIImiesjce, a Piotr  Tomaszewski z klasy VI zajął  I miejsce. Prace naszych uczniów zdobyły zasługujące uznanie wśród komisji, odznaczały się wysokim poziomem wiedzy przyrodniczo-leśnej i świadomości ekologicznej, przyczyniły się do promowania walorów polskich lasów. Praca Piotrka jako najlepsza w Etapie Regionalnym weźmie udział w konkursie ogólnopolskim „Mój las”.

Wszystkim laureatom gratulujemy.

Członkowie SK LOP wraz z opiekunem Panią Anną Kostrzewą

Mój las -XXXI edycja

Utworzono dnia 11.03.2018, 22:52

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.