Lider Zdrowia 2017

Utworzono dnia 08.12.2017

05 grudnia 2017r.w Urzędzie Gminy wzorem lat ubiegłych, miało miejsce podsumowanie programu profilaktycznego Liderzy Zdrowia 2017 organizowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brudzeniu Dużym oraz Gminę Brudzeń Duży. Miano Lidera Zdrowia 2017  w tym roku  szkolnym otrzymała Klaudia Pólkowska Liderzy  z placówek oświatowych z terenu gminy, którzy przez cały rok 2016 szczególnie działali na terenie swojej szkoły, poprzez propagowanie zdrowego stylu życia, promowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego, czynnie wspierali działalność szkół na rzecz upowszechniania sportu w środowisku lokalnym. Klaudia była  szczególnie  zaangażowana w realizację projektu ogólnopolskiego „Czas na zdrowie”. Nagrody w postaci sprzętu multimedialnego wręczyli: Wójt Gminy Brudzeń Duży Andrzej Dwojnych, Przewodniczący GKRPA – Stanisław Kowalski, Sekretarz  Dariusz Reczek i  Katarzyna Wrześniewska –Kamińska.

Graulujemy:

Opiekun: Anna Kostrzewa

Lider Zdrowia 2017

Utworzono dnia 08.12.2017, 07:51

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.