Martyna Denst Laureatką konkursu „Zew Natury”

Utworzono dnia 05.10.2019

Uczennica klasy Va aktywny członek naszego szkolnego  koła LOP zajęła I miejsce w konkursie organizowanym przez płockie ZOO, z którym od wielu lat współpracujemy.  W ramach konkursu ph „Zew Natury” należało wykonać zdjęcia (do 8 sztuk) zwierząt zamieszkujących w płockim ogrodzie zoologicznym.  Na konkurs wpłynęło 270 prac. Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło we wrześniu 2019 roku w płockim ZOO. Martyna Denst, w kategorii DZIECI do lat 14, otrzymała główną nagrodę - kompletny przepiękny i bogaty zestaw akwarystyczny AQUAEL (akwarium 200l, szafka, filtr, termometr + zapas pokarmu dla rybek), roczne zaproszenie do ZOO – darmowy wstęp na cały rok 2020, zaproszenie do Parku Linowego ZOOLANDIA, voucher na pizzę Festa Italiana. Jej prace można podziwiać na stronie internetowej www.zoo.plock.pl, na portalu społecznościowym facebook ZOO Płock oraz na wystawie pokonkursowej w płockim ZOO.

Serdecznie gratulujemy.

Opiekun SK LOP

Anna Kostrzewa

GALERIE:

Prace Martyny na wystawie

Prace Martyny  na wystawie

Martyna Denst Laureatką konkursu „Zew Natury”