Wszystkie miejsca na podium w gminnym konkursie fotograficznym „Historia Polski i pomniki przyrody na terenie gminy Brudzeń Duży”

Utworzono dnia 10.02.2020

Urząd Gminy w Brudzeniu Dużym i Gminna Biblioteka Publiczna ogłosili dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy konkurs fotograficzny pod hasłem: „Historia Polski i pomniki przyrody na terenie gminy Brudzeń Duży”. Do realizacji tegorocznego tematu przystąpiło wielu uczniów. Celem było propagowanie edukacji historycznej, utrwalenie obiektów, miejsc i wydarzeń historycznych na terenie gminy Brudzeń Duży.  Z wielką radością i dumą informujemy, że nasi uczniowie zajęli wszystkie miejsca na podium:

I miejsce – Tobiasz Małkiewicz

II miejsce – Julia Radolińska

III miejsce – Martyna Denst

Wyróżnienie – Martyna Ziółkowska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów fotograficznych.

Gminny konkurs fotograficzny „Historia Polski i pomniki przyrody na terenie gminy Brudzeń Duży”

Utworzono dnia 10.02.2020, 17:13