Rajdy po nabliższej okolicy

Utworzono dnia 06.03.2014, 18:46

Wiosną (tradycyjnie, jak każdego roku), członkowie Szkolnego Koła LOP wraz z opiekunem panią Anną Kostrzewą wyruszają na zajęcia w teren, aby poznać najbliższą okolicę.

W maju i czerwcu roku szkolnego 2012/2013 uczestniczyli m.in. w kilkugodzinnych zajęciach terenowych na ścieżce dydaktycznej połączonych z rajdem rowerowym do Sikorza (14.05.2013 – członkowie z klasy VI, a 12.06 – członkowie z klasy V), na których uczniowie poznawali walory Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego, a w szczególności rezerwatu Sikórz. Członkowie koła z klasy VI przygotowali też rajd pieszy (połączony z zajęciami terenowymi) do Sikorza dla uczniów klas czwartych „Lasy naszej okolicy” (opracowali trasę, zadania na zajęcia terenowe, prowadzili poszczególne punkty na trasie jeżdżąc rowerami).

Dziękujemy paniom Aldonie Lewandowskiej-Skrobiszewskiej i Iwonie Pawłowskiej za opiekę nad uczniami podczas rajdu pieszego dla klas czwartych.

Członkowie SK LOP
opiekun SK LOP - Anna Kostrzewa

Galeria zdjęć z rajdu pieszego dla klas czwartych