Sprzątanie świata 2014

Utworzono dnia 13.02.2015, 20:50

Po raz kolejny we wrześniu 2014 r. byliśmy szkolnymi organizatorami akcji "Sprzątanie Świata 2014” tym razem pod hasłem „Turysto! Szanuj środowisko”. Przygotowaliśmy, plakaty, informacje o akcji dla uczniów klas młodszych, wychowawców, ulotki dla mieszkańców. Główne cele, hasła kampanii przedstawiliśmy podczas apelu oraz na gazetce ściennej na korytarzu. Ulotki rozdawaliśmy rodzicom podczas zebrania z rodzicami we wrześniu, a mieszkańcom podczas akcji „Sprzątania Świata 2014”. W dniu 19 września jako opiekunowie poszczególnych klas wyruszyliśmy wyznaczonymi wcześniej trasami dla poszczególnych grup, aby posprzątać ulice Brudzenia oraz lasy Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego. Na szczęście pogoda dopisała, humory też.  W worki  i rękawice, jak zwykle, zaopatrzył nas współpracujący z naszym kołem Pan Ludwik Ryncarz z Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych. Za co mu serdecznie dziękujemy.

SK LOP