Wielki sukces naszego koła LOP

Utworzono dnia 28.09.2016, 22:07

Nasze Szkolne Koło LOP zdobyło I miejsce w „Konkursie na najlepiej pracujące Koło LOP w powiecie płockim” pod patronatem Prezydenta Miasta  Płock oraz Starosty Płockiego. Na konkurs przygotowaliśmy obszerną kronikę z naszych działań w ostatnim roku szkolnym: m.in. udział w akcjach ekologicznych, projektach ogólnopolskich, organizowanie na terenie szkoły konkursów, zajęć, wyjazdów o tematyce przyrodniczej, nasze badania i działania na rzecz środowiska przyrodniczego, a także udział w akcjach charytatywnych na rzecz innych ludzi. Zaproszeni do Zespołu Szkół nr 6 w Płocku przedstawiciele naszego koła z klasy VI (jako jedyni w powiecie) zaprezentowali wszystkim zebranym: władzom powiatu, nadleśnictwa Płock, opiekunom kół LOP z całego powiatu, nasze działania w formie prezentacji multimedialnej, a następnie z rąk przedstawicieli Starosty Płockiego, Zarządu LOP w Płocku, odebrali zaszczytny tytuł (dyplom) oraz nagrody – cenne pomoce naukowe m.in. tablice przyrodnicze.