Jeżowe warsztaty

Utworzono dnia 18.10.2016

19 października, dla klas IV-VI opiekun koła LOP Anna Kostrzewa, zorganizowała "Jeżowe warsztaty" w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej "Młodzi Razem" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazoweickiego. Uczniowie poznali gatunki jeży, tryb ich życia, budowę ciała, odżywianie się, występowanie. Prowadząca zajęcia Pani Emila Winiarska wyjaśniła uczniom potrzebę ochrony jeży, przedstawiła różne ciekawostki z ich życia, uwrażliwiła na sposób zachowania się zwierząt na wolności. Poinformowała jak należy się zachować w przypadku bezpośredniego spotkania z jeżem w terenie – wskazała, kiedy jeż potrzebuje pomocy człowieka, jak i kiedy należy dokarmiać jeże. W zajęciach aktywnie uczestniczyli wszyscy członkowie koła LOP biorąc udział w dyskusjach, grach dydaktycznych.

Jeżowe warsztaty

Utworzono dnia 29.01.2017, 12:52