Zajęcia dydaktyczne w ZOO

Utworzono dnia 28.06.2018

21 czerwca 2018 r. członkowie koła LOP wraz z uczniami klas piątych uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych  na terenie ZOO w Płocku. Zwiedzaliśmy ogród zoologiczny, podziwialiśmy zwierzęta egzotyczne, wystawy tematyczne, aranżację lasu tropikalnego. Wędrówka po ZOO była bardzo interesująca, gdyż oprowadzali nas rodzice naszych uczniów – Pan Tomasz Bartoszewski oraz  Pan Łukasz Braun,  którzy  przekazali nam wiele ciekawych informacji o ZOO i jego mieszkańcach, ich niezwykłych historiach  z życia. Mogliśmy też  podziwiać ZOO od strony zaplecza, wchodzić do niektórych pomieszczeń.  Uwieńczeniem zajęć było wspólne biesiadowanie. Zajęcia prowadzone przez pracowników ZOO połączone z dotykaniem, karmieniem zwierząt poszerzyły wiedzę uczniów na temat kręgowców i bezkręgowców.

Zajęcia dydaktyczne w ZOO

Utworzono dnia 30.09.2018, 12:28

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.