Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa w Brudzeniu Dużym Szkoła Podstawowa w Brudzeniu Dużym

Nauczyciele przedmiotów

Czcionka:

Edukacja wczesnoszkolna:

Bożena Wrona (klasa Ia)

Dorota Tyburska  (klasa Ib)

Jolanta Piotrowska (klasa IIa)

Małgorzata Malec-Kalwasińska (klasa IIb)

Elżbieta Witkowska (klasa IIIa)

Jolanta Pawłowska  (klasa IIIb)

 

Język polski:

Barbara Wierzbicka (klasa  VIb)

Ewa Figiel (klasa  IV, VII, VIII)

Małgorzata Drożdżewska-Dobies (klasa Va, Vb, Vc, VIa)

Język angielski:

Olga Borkowska (klasy I-III, VIab, Vc)

Anna Antczak (klasy IV, Va, Vb,  VIab,VII, VIII)

Język niemiecki:

Agnieszka Tomczak (klasy VII i VIII)

Historia:

Ewa Figiel (klasa IV i VIb)

Barbara Wierzbicka (klasa Va, Vb, Vc,  VIa, VII, VIII)

Muzyka:

Aldona Lewandowska-Skrobiszewska 

Plastyka:

Aldona Lewandowska-Skrobiszewska 

Przyroda, chemia, biologia:

Anna Kostrzewa

Geografia:

Iwona Szymańska-Kijek

Fizyka:

Ewa Daniszewska

Matematyka:

Iwona Pawłowska (klasy: IV, Va, VIa, VIII

Aneta Krajewska (klasa Vb, Vc, VIb, VII)

Informatyka:

Anna Kostrzewa (klasa IV)

Ewa Daniszewska (klasy: Va, Vb,Vc, VIa, VIb, VII, VIII)

Technika:

Anna Szczepaniak 

Wychowanie fizyczne:

Aldona Lewandowska-Skrobiszewska

Adam Załęski

Artur Krajewski

Religia:

Jolanta Kurpińska 

Doradztwo zawodowe:

Małgorzata Drożdżewska - Dobies 

Wychowanie do życia w rodzinie:

Jolanta Pawłowska 

 

Wychowawcy klas:

Klasa Ia - Bożena Wrona

Klasa Ib - Dorota Tyburska

klasa IIa - Jolanta Piotrowska

klasa IIb - Małgorzata Malec- Kalwasińska

klasa IIIa - Elżbieta Witkowska

klasa IIIb - Jolanta Pawłowska

klasa IVa - Anna Kostrzewa

klasa Va - Iwona Pawłowska

klasa Vb - Aneta Krajewska

klasa Vc - Olga Borkowska

klasa VIa - Małgorzata Drożdżewska - Dobies 

Klasa VIb - Ewa Figiel

klasa VII - Adam Załęski

klasa VIII - Ewa Daniszewska

Zegar

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny