Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa w Brudzeniu Dużym Szkoła Podstawowa w Brudzeniu Dużym

Zajęcia dodatkowe

Czcionka:

Zajęcia pozalekcyjne w r. szk. 2019/2020

Zajęcia organizowane w ramach PPP:

Logopedia w klasach  I - VIII: Pani Anna Szczepaniak, Pani Olga Borkowska, P.Agnieszka Trzcińska-Kopytowska, P. Milena Kowalska, P. Elżbieta Witkowska,

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne w klasach I-VIII: Pani  Monika Chmielewska, Pani Małgorzata Drożdżewska – Dobies, P. Elżbieta Witkowska,

Zajęcia z pedagogiem szkolnym: klasy I-VIII - Pani Monika Chmielewska

Terapia integracji sensorycznej: klasy I-III - Pan Łukasz Jakubowski

Terapia pedagogiczna:  Pani Monika Chmielewska

Zajęcia z psychologiem szkolnym: klasy I-VIII Pani Elżbieta Załęgowska

Socjoterapia: klasy I-VIII - Pani Elżbieta Załęgowska

Gimnastyka korekcyjna w klasach I-VIII - Pani Aldona Lewandowska-Skrobiszewska

Rewalidacja

Pani Monika Chmielewska, Pani Katarzyna Morawska, Pani Martyna Jankowska, Pani Elżbieta Witkowska, Pani Jolanta Pawłowska, Pani Aneta Krajewska, Pani Monika Radolińska

Zajęcia wyrównawcze:

Klasa IIIab - Pani Jolanta Pawłowska

język polski: Klasy IV-VIII: P. Barbara Wierzbicka, Pani Ewa Figiel, Pani Małgorzata Drożdżewska - Dobies

matematyka: klasa I-VIII - Pani Iwona Pawłowska, Pani Aneta Krajewska

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia:

Koło przyrodnicze - LOP (klasy V-VI) - Pani Anna Kostrzewa

Zajęcia sportowe - piłka nożna (klasy IV-VIII) - Pan Adam Załęski

Zajęcia sportowe - piłka siatkowa (klasy IV-VII) - Pani Artur Krajewski

Zajęcia sportowe- badminton (klasy IV-VIII) - Pan Adam Załęski

Zespół wokalny - chór   (klasy IV-VIII) - Pani Aldona Lewandowska-Skrobiszewska

  Koło  humanistyczne (klasa VIII) – P. Ewa Figiel 

Koło matematyczne- P. Iwona Pawłowska

Koło religijne – Pani Jolanta Kurpińska

Koło rytmiczno-taneczne – P. Małgorzata Malec- Kalwasińska

Koło wokalno-instrumentalne - P. Bożena Wrona

Klub małego artysty (klasy I-III) - P. Wioletta Wróblewska

Koło artystyczne (klasy IV-VIII) - P. Wioletta Wróblewska

Koło j. angielskiego (Przedszkole) -  P. Katarzyna Krawczyk 

Koło artystyczne (Przedszkole) - P. Alicja Kowalska

Koło szachowe (Przedszkole) -  P. Marianna Sikorska

Klub Małego Ekologa (Przedszkole) - P. Wanda Ciarkowska

Gromada  zuchowa "Leśne Ludki”  – P. Jolanta Pawłowska

Koło podróżnicze – P. Iwona Szymańska – Kijek

Klub młodego naukowca -  P. Ewa Daniszewska

Koło szachowe kl. II-III – P. Elżbieta Witkowska, P. Anna Szczepaniak

Robotyka kl. III – P. Ewa Daniszewska

Drużyna harcerska "Tam i z powrotem" – Pani Monika Chmielewska

Koło PCK- Pani Wanda Ciarkowska i Pani Jolanta Kurpińska 

SKW (Szkolny Klub Wolontariatu): Pani Anna Szczepaniak  Pani Katarzyna Morawska, Pani Iwona Kijek, Pani Elżbieta Witkowska, Pani Monika Chmielewska

Samorząd Uczniowski – Pani Olga Borkowska i Pani Anna Szczepaniak.

SKO -  Pani Jankowska Martyna

 

Zegar

Kalendarium

Luty 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Imieniny