Na V Festiwalu Ginących Zawodów

Utworzono dnia 31.08.2015, 15:13

Już po raz kolejny nasze SK LOP wystawiło swoje własne stoisko, tym razem na V Gminnym Festiwalu Ginących Zawodów zorganizowanym przez Urząd Gminy Brudzeń Duży w dniu 12.07.2015r.Tym razem prezentowaliśmy się na wspólnym stoisku z Ludwikiem Ryncarzem z Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych. Prezentowaliśmy projekty LOP, w których uczestniczyliśmy, prace plastyczne, albumy przyrodnicze uczniów z różnych konkursów organizowanych przez nasze szkolne koło, a także przepiękną kronikę naszego koła. Członkowie koła LOP rozdawali ulotki o naszej działalności, sukcesach, dokonywali pomiarów ciśnienia krwi rozdawali ulotki promujące zdrowy styl życia: „Aby zdrowym być”, „Owoce i warzywa są na 5”, „Zdrowe bicie serca, zdrowe ciśnienie krwi”