Na VI Gminnym Festiwalu Ginących Zawodów

Utworzono dnia 29.09.2016, 00:02

Nasze SK LOP wystawiło swoje stoisko na V Gminnym Festiwalu Ginących Zawodów zorganizowanym przez Urząd Gminy Brudzeń Duży w dniu 10.07.2016r. Podobnie jak w ubiegłym roku prezentowaliśmy się wspólnie z Panem Ludwikiem Ryncarzem z Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych, na stoisku przedstawiliśmy projekty LOP, w których uczestniczyliśmy: prace plastyczne, albumy przyrodnicze uczniów z różnych konkursów organizowanych przez nasze szkolne koło, a także przepiękną kronikę naszego koła. Członkowie koła LOP rozdawali plakaty, czasopisma przyrodnicze LOP,  ulotki o naszej działalności, sukcesach, dokonywali pomiarów ciśnienia krwi, rozdawali ulotki promujące zdrowy styl życia, a dla najmłodszych przygotowaliśmy zagadki, rebusy.