Spotkanie wigilijne 2017

Utworzono dnia 02.01.2018, 13:45

W sobotę 16.12.2017roku o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Brudzeniu Dużym harcerze zorganizowali spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyły  13 Drużyna Starszoharcerska  „Filantroperzy” oraz 51 Drużyna  Harcerska „Iskra” z Płocka.  Drużynowa  22 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „ Tam i z powrotem”  Dorota Tyburska przywitała wszystkich zgromadzonych oraz złożyła życzenia świąteczne w imieniu całej społeczności szkolnej. Na spotkaniu panowała miła atmosfera, wszyscy złożyliśmy sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem. Wspólnie zasiedliśmy do stołu wigilijnego, gdzie kosztowaliśmy wigilijnych potraw. Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy. Wieczorem odbyło się  świeczkowisko, na którym wspólnie śpiewaliśmy piosenki świąteczne oraz podsumowaliśmy wyniki podchodów, które odbyły się na terenie budynku szkoły. Drużyna  harcerska z Brudzenia zajęła I miejsce  w konkursie na wykonanie najdłuższego łańcucha świątecznego.