Konkurs na Kartkę Wielkanocną „Sercem malowane”

Utworzono dnia 14.04.2021

Wielki sukces naszej uczennicy w ogólnopolskim konkursie na Kartkę Wielkanocną.

Nasza szkoła wzięła udział w Konkursie na Kartkę Wielkanocną  „Sercem malowane” , którego inicjatorem była fundacja Bo Warto. Wszyscy uczniowie klas IV – VI tworzyli piękne Kartki Wielkanocne. 31 osób wzięło udział w zorganizowanym w szkole etapie wewnętrznym konkursu. Zwycięzców wyłoniła komisja w składzie : Jolanta Kurpińska, Wioletta Wróblewska, Aldona Lewandowska – Skrobiszewska. Oto laureaci:

1 miejsce – Nadia Wrześniewska– klasa 4b

2 miejsce – Hanna Piotrowska – klasa 6a

3 miejsce – Martyna Denst - klasa 6a

Wyróżnienie – Martyna Ziółkowska – klasa 6a

Wyróżnienie – Martyna Mikołajczewska – klasa 6b

Serdecznie gratulujemy laureatom !

Trzy zwycięskie kartki wzięły udział w etapie zewnętrznym, do którego przystąpiło 111 placówek z całek Polski. I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły - Hanna Piotrowska!!!  Warto zauważyć, że II, III miejsce i dwa wyróżnienia zdobyli uczniowie wyłącznie szkół warszawskich. Bardzo się cieszymy z sukcesu Hani i życzymy kolejnych!

Konkurs na Kartkę Wielkanocną „Sercem malowane”

Utworzono dnia 14.04.2021, 20:24

ZAŁĄCZNIKI: