Sukces naszych młodych szachistów

Utworzono dnia 25.11.2019

We wtorek 19.11.2019r. uczniowie klas IIIB I IIIA wzięli udział w turnieju szachowym zorganizowanym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku w ramach programu „Szachy w mazowieckiej szkole”. Do turnieju stanęło 70 uczniów z klas I-IV ze szkół płockich i z powiatu płockiego. Naszą szkołę reprezentowali:  Nadia Wrześniewska, Julia Szczawińska, Wiktor Wrześniewski, Antoni Krysztofik. Uczniowie wykazali się nie tylko umiejętnościami szachowymi, ale również kulturą, wytrwałością i umiejętnością radzenia sobie ze stresem. Uczniowie zdobyli I, II i III miejsce w kategorii klas trzecich oraz zostali zakwalifikowani do turnieju finałowego w Warszawie. Ogromne gratulacje składamy Nadii, Wiktorowi i Antosiowi.

Elżbieta Witkowska

Sukces naszych młodych szachistów

Utworzono dnia 29.11.2019, 22:33

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.