SZKOLNY KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ” dla klas I – III i „NAJPIĘKNIEJSZĄ WIRTUALNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ” dla klas IV – VIII

Utworzono dnia 14.04.2021

Zadaniem uczestników konkursu było  wykonanie kartki świątecznej, dowolną techniką oraz wykonanie e - kartki świątecznej, zawierającej ciekawe, oryginalne życzenia i grafikę, stworzoną w dowolnym programie graficznym lub tekstowym.

Celem konkursu było: kształtowanie wrażliwości plastycznej i artystycznej, rozwijanie aktywności twórczej uczniów, kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, wyrażenie nastroju i uczuć związanych ze świętami, rozwijanie umiejętności informatycznych.

Wyniki konkursu w klasach I – III

I miejsce Amelia Szotowicz klasa II b

I miejsce Filip Błachnio  klasa II a

II miejsce   Filip Jarzyński klasa I b

III miejsce  Maja Markowska klasa I a

Wyróżnienia:

Franek Czajkowski klasa I b, Aleksandra Czerwińska klasa II b, Kamil Bukowski klasa I a.

Komisja dla klas I - III w składzie:

Pani Aldona Lewandowska- Skrobiszewska

Pani Iwona Pawłowska

Pani Jolanta Kurpińska

Wyniki konkursu w klasach IV – VIII

I miejsce  Kamil Sochacki klasa VIII

II miejsce  Paweł Kaniewski  klasa IV b

III miejsce  Łukasz  Michalski  klasa VI a

Wyróżnienia:

Arek Ignaczewki klasa VI c, Nina Kicińska klasa VII a, Laura Szczepańska klasa VII b

Laureatów konkursu dla klas IV – VIII wyłoniono w wyniku głosowania uczniów  w Formularzach Google.

Dziękujemy za wszystkie piękne kartki i gratulujemy laureatom.

Aldona Lewandowska- Skrobiszewska

Jolanta Kurpińska