Konkurs „Nasze śmieci wartościowymi surowcami”

Utworzono dnia 04.05.2014, 23:20

W ramach tegorocznej kampanii „Sprzątanie Świata” ogłosiliśmy konkurs dla uczniów klas I-VI naszej szkoły pod hasłem „Nasze śmieci wartościowymi surowcami”, którego organizatorem było Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku, byliśmy koordynatorami konkursu na terenie szkoły. Zadaniem uczniów było wykonanie zabawki lub maskotki z odpadów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Największą maskotkę wykonał Krystian Bentlewski z klasy VI – członek koła LOP. Najciekawsze prace dostarczyliśmy do RCEE w Płocku. W Konkursie Rejonowym RCEE dwoje uczniów ze szkoły otrzymało Wyróżnienia Specjalne i wspaniałe nagrody, a 11 uczniów wyróżnienia za udział i nagrody książkowe.

Wyróżnienia specjalne otrzymali: Dawid Kowalski z klasy IVb oraz  Małgorzata Dzięgielewska z klasy II. A oto niektóre prace naszych uczniów: