Wrzesień i październik w świetlicy

Utworzono dnia 06.04.2023, 23:22

Pierwsze dni szkoły upłynęły nam na dzieleniu się wakacyjnymi wspomnieniami, wzajemnym poznawaniu.  Był to czas na integrację grupy świetlicowej poprzez różnorodne zabawy, a także na zapoznanie z zasadami obowiązującymi w naszej świetlicy. Wspólnie tworzyliśmy kontrakt oraz wyrabialiśmy nawyki porządkowe, aby w sali zawsze było miło i przyjemnie. We wrześniu i w październiku czas upływał dzieciom na wspólnych zabawach swobodnych lub tematycznych na dywanie i przy stolikach, zabawach ruchowych w sali, na boisku i szkolnym placu zabaw. Ponadto uczniowie wykonali liczne prace o  tematyce jesiennej, dbając o piękny wystrój naszej świetlicy. Integrowali się podczas gier stolikowych, układania puzzli, zajęć w kręgu. Nie zabrakło oczywiście też czasu na naukę, odrabianie lekcji, rozwijanie kompetencji matematyczno – polonistycznych i edukacji z obszaru bezpieczeństwa. W świetlicy obchodziliśmy: „Międzynarodowy Dzień Kropki”, „Światowy Dzień Głośnego Czytania”,   Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego,  oraz  rano zajęcia czytelnicze w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć zrobionych we wrześniu i październiku.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.