Wrzesień i październik w naszej świetlicy

Utworzono dnia 13.11.2023, 19:05

Pierwsze dni szkoły minęły nam na dzieleniu się wakacyjnymi wspomnieniami i wzajemnym poznawaniu.  Był to czas na integrację grupy świetlicowej poprzez różnorodne zabawy, a także na zapoznanie z zasadami obowiązującymi w naszej świetlicy. Wspólnie tworzyliśmy kontrakt oraz wyrabialiśmy nawyki porządkowe, aby w sali zawsze było miło i przyjemnie. We wrześniu i w październiku czas upływał dzieciom na wspólnych zabawach. Wiele radości sprawiały świetlikom zabawy konstrukcyjne z wykorzystaniem kolorowych słomek, tradycyjnych klocków oraz klocków lego. Miłą rozrywkę stanowiły również gry planszowe oraz wspólne zabawy w grupie. Ponadto dzieci wykonały liczne prace o  tematyce jesiennej, dbając o piękny wystrój naszej świetlicy. Wraz z końcem września zawitała do nas jesień, powitaliśmy ją w dobrych humorach, bawiąc się wesoło na boisku szkolnym i placu zabaw. Pogoda nam dopisywała, na drzewach pojawiły się piękne kolorowe liście, które dzieci z przyjemnością zbierały. W świetlicy obchodziliśmy: „Międzynarodowy Dzień Kropki”, „Światowy Dzień Głośnego Czytania”. Ponadto dzieci uczęszczające do świetlicy uczestniczyły w akcji pt.: „Laurka z okazji Dnia Edukacji Narodowej”. Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się do akcji ,,Koleżanko i Kolego, podziel się klockami lego”.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.